קפה, לפטופים ודמעות

כל השנה אנחנו עובדים מול הלקוחות שלנו דרך טלפונים ומיילים ומידיי פעם הם מגיעים להתייעצות, לעשות כמה טסטים וכמובן לקחת את העבודה. פעם בשנה, למשך חודש, זו התקופה הכי שוקקת כאן בדפוס. סטודנטים מגיעים מכל המכללות מרחבי הארץ (שנקר, בצלאל, ויצ"ו חיפה, HIT, מנשר, סמינר הקיבוצים ועוד), פורשים את תכולת התיקים, מוציאים את הטיוטות והעכברים, משתלטים על כל השקעים הפנויים ואם צריך גם יושבים על הרצפה שאין מקום.

כמעט לכולם , יש מבט מיוחד בעיניים - מן מבט של "זהו, הגעתי לסוף" לבין "זה הסוף שלי". אפשר להבין אותם, תקופת הגשות היא לא קלה ויכולה להביא בקלות להתמוטטות נפשית- לילות ללא שינה, עבודה אינסופית על הקבצים ומתח מהתוצאה הסופית והביקורות. אנחנו מסתכלים מהצד ורואים איך כל דבר קטן שמשתבש מוציאה להם את הרוח מן המפרשים ומביאה אותם לידי בכי. אנחנו מנסים לתמוך בעזרת המון סבלנות, מקצועיות ואכפתיות ובעיקר באהבה כמו של הורים לילדים.

קשה להודות אבל רבים מגיעים עם ידע לוקה בחסר על הגשת קבצים והבאה לדפוס, בעיות נפוצות כגון- חוסר בליד, ("מה זה בליד?!") עריכה לקונטרסים ("מה זה קונטרסים?!"), כיוון פתיחה, שידרה לעטיפות, שכבות ועוד. אבל עם קצת סבלנות הבעיות נפתרות ביחד במקצועיות על ידי מחלקת הגרפיקה שלנו.

אנחנו מבצעים פה מגוון של עבודות עבורם: הכנה לחוברות, ספרים, מחברות, פוסטרים, כריכות, גלויות ועוד. אבל הריגוש הכי גדול הוא החיוך הגדול שהם יוצאים מכאן והתחושה שמצאו בית חם להדפסות.

אנו מבינים שהשקעה בדור העתיד של המעצבים, הוא חלק בלתי נפרד מחזון העסק. השקעה היום בדור הצעיר תביא עימה לקוחות מקצועיים, טובים ומרוצים גם בעתיד. אין סיפוק גדול מזה כאשר אנו מקבלים את התגובות של הסטודנטים על עבודה שהצטיינה.

לסיום, הייתה תקופה מעולה, המון עבודות משובחות ומגוונות הודפסו השנה. כדאי לכם לבקר בימים אלה בתערוכות הבוגרים ברחבי הארץ (תוכלו לקרוא עליהן בקלות בדפי הפייסבוק של המכללות שציינו).

ומילה לסטודנטים היקרים - אנחנו לא יכולים לחכות כבר לשנה הבאה לראות מה אתם מכינים לנו.

פוסטים אחרונים
ארכיון