קופצים ראש לבריכה

קודם כל, תודה שהצטרפתם. בעולם שהופך כמעט רק לדיגיטלי, אנחנו שמחים לדבר ולהנציח את עולם הדפוס. מאידך יגידו עולם הולך ונעלם, אבל ניתן לראות מגמה בקרב המעצבים שפורצת את תקרת זכוכית המחשב מתוך געגוע לעולם המלאכה. אנחנו אוהבים לראות אתכם באים למשש ניירות ומתרגשים לראות את הצבע יוצא מהמכונה בפעם הראשונה. בבלוג שלנו נשתף אתכם בחוויות מהעסק ואולי גם נלמד דבר אחד או שניים, אבל בעיקר ננסה להנות.

ואם בהנאה עסקינן, מי שכבר הספיק להכיר, אנחנו והמעצבים שעובדים איתנו קבוע הופכים לחלק מהמשפחה.

אנחנו תמיד שמחים שהם באים, מתייעצים ומראים לנו דברים.

שמרית כהן, בעליה של חברת המיתוג THE POOL, היא כבר מעבר ללקוחה. תמיד שהיא באה חיבוקים ונישוקים זה בנוהל ולא מפספסת הזדמנות להביא איתה כל מיני הפתעות טעימות. שלא תבינו לא נכון, אנחנו לא רומזים פה שתביאו לנו כלום, אבל אנחנו גם לא נעמוד בפיתוי.

יום אחד שמרית הגיעה ושמה על השולחן לא רק עוגיות, אלא גם פרוייקט דפוס יפיפייה וייחודי של חנות בנווה צדק שמיתגה מחדש את כולה, החנות של טלי סבג TALI'S. עבודת המיתוג כללה ליין של מוצרים, בעיקר תוויות מדבקה מחומר פלסטי עם ציפוי אבל גם גלויות, כרטיסי ביקור, כרטיסי מתנה, פוסטרים ועוד ועוד ועוד..

ישבנו על אספרסו ועוגיות ותיכננו, התוצאות לפניכם:

יפה נכון? - עכשיו רישמו: כדאי מאוד לשבת עם בית הדפוס שלכם. בואו, תרגישו, תראו דוגמאות, ציינו בפניו מה חשוב ללקוח שלכם מבחינת חומרי הגלם ודברו על המיתוג. בית דפוס עם ניסיון יידע לייעץ לכם על הנייר שישדר את מה שביקשתם להראות, את החומר הנכון ביותר והעמיד ביותר לעבודות, לעשות התאמה בין המוצרים, איך להוציא את הצבע בצורה הטובה ביותר וכו'. זהו הבסיס לשיתוף פעולה עסקי פורה כמעצבים וממתגים שילווה אתכם לאורך הדרך על מי מנוחות ויבטיח לקוח מחויך.


בסוף המסע, החלטנו לקנח בהפקה של כרטיסי הביקור החדשים של THE POOL. המתכון: הדפסה, הצמדה, פויל טורקיז וצביעת שוליים בשחור.

ואם הגעתם עד לכאן, אני ממליצה בחום בטיול הבא שלכם בנווה צדק, לקפוץ לחנות הקסומה של טלי סבג. יש שם מוצרי עיצוב וטיפוח לבית, עיצוב משגע ואפילו דברים טעימים לנשנש. חלום! בנתיים, קבלו הצצה באינסטגרם של TALI'S.

ושמרית היקרה שלנו, שעושה ימים כלילות עבור הלקוחות של החברה שלה, אני ממליצה על דף הפייסבוק שלה שגם עוסק במיתוג ועיצוב אבל גם מעצים את הנפש. שילוב מושלם לא? לדף הפייסבוק של THE POOL.

חזרה לדף הבית שלנו

פוסטים אחרונים
ארכיון