ברחוב קטן בשכונת פלורנטין בתל אביב, הוקם בשנת 1953 דפוס זיידמן על ידי נחום זיידמן ז"ל, שהחליט לצאת לדרך עצמאית לאחר שנים של ניסיון בעבודה בבתי דפוס.
בהמשך, נכנסו בניו, התאומים שלום וגבי לעבודה בבית הדפוס והחלו להרחיב את תחומי פעילותו, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות באותה תקופה ודגש על מתן שירות איכותי ומקצועי למעצבים הגרפיים המובילים בישראל.

 

כעת  הדור השלישי והצעיר של המשפחה, מיכל ונועם הצטרפו לעסק מתוך ראייה שעולם הפרינט עוד חי ובועט!
דפוס זיידמן רואה עצמו מוביל טכנולוגית ומספק את מגוון שירותי הדפוס הקיימים כיום בענף.

בנוסף לשיתופי פעולה עם המעצבים המובילים, אנחנו נהנים מהדפסת עבודות אמנות של אמנים רבים, ביצוע ועזרה לסטודנטים מבתי הספר המובילים בתחום העיצוב ( שנקר, בצלאל, ויצ"ו, HIT ועוד..) ומהפקות דפוס גדולות ויצירתיות ככל שיהיו, אצלנו הכל אפשרי!


דפוס זיידמן הינו חבר ותיק בארגון אומניות הדפוס בישראל, ובעליו הינם בעלי הכשרה רבת שנים בארץ ובחו"ל במגוון פעילותם.

בואו לקחת חלק בהצלחה של למעלה מ-60 שנה, עבודות דפוס בזמן המהיר ביותר באיכות הגבוהה ביותר.

 

אגב, תוכלו למצוא אותנו עדיין באותו רחוב קטן שבו הכל התחיל.

 

מי אנחנו?

ומה אנחנו עושים?

הדפסות רחבות אפסון 

לאחרונה רכשנו מדפסת רחבה שמדפיסה על גלילים עד רוחב 110 ס"מ. איכות ההדפסה יוצאת מהכלל. מדפסת אפסון סטילוס פרו 9890 שמכילה 9 צבעים מתאימה לצלמים, מאיירים ומעצבים שמחפשים דיוק מירבי תוך הקפדה על שטח הדפסה אחיד ויפה.

בין המוצרים אותם ניתן לבצע במחלקה: פוסטרים, צילומים, רולאפים, הדפסה על קנבס ועוד...

מחלקת אופסט,גימורים והשבחות

מחלקת האופסט נותנת את כל הפתרונות בתחום, כולל הדפסות פרוצס ופנטון על גבי כל סוגי הניירות הקיימים. כאשר כבר לא משתלם להדפיס בשיטה הדיגיטלית, אנחנו מעבירים את העבודה להדפסת אופסט, תוך הקפדה ופיקוח על כל שלבי התהליך.

במחלקה ניתן להשביח את הפרוייקט בגימורים יפים כגון: למינציה, הבלטות, לכה סלקטיבית UV, חיתוך צורני במבלט, הטבעת חום בפויל זהב, כסף וכו', קיפולים מיוחדים, צביעת שוליים הדבקת מארזים ועוד...

בדפוס שלנו ממחזרים את כל הנייר ושומרים על הסביבה

ברוכים הבאים למשפחה
צריכים עזרה בהגשת קבצים? יש לנו כמה טיפים טובים לחץ כאן
דפוס דיגיטלי HP אינדיגו

המחלקה הדיגיטלית ובה מדפסת האינדיגו של חברת HP, צברה מוניטין גבוה בקרב מעצבים ולקוחות וכיום מתבצעים בה מגוון פרוייקטים (חלקם כתחליף לאופסט), על גבי מבחר אינסופי של סוגי חומרים (נייר ו-PVC), אפשרויות הדפסת מידע משתנה (מועדוני לקוחות, מספרים סידוריים וכו'). בין המוצרים אותם ניתן לבצע במחלקה הדיגיטלית: כרטיסי ביקור, מדבקות, מגנטים, אריזות, חוברות, ספרים (כריכה קשה או כריכה רכה), ברושורים וקטלוגים, פולדרים, אריזות דיסקים, תמונות ואלבומים, לוחות שנה ועוד...